| eU777 a întrebat:

puteti sa-mi recomandati un post de radio sau ceva unde sa fie difuzata muzica de calitate( nu doar Anda Adam, Smiley, dar nici clasica, ci pop, rap, rock, intelegeti voi) incontinuu?

3 răspunsuri:
| SuspendatInPark a răspuns:

Ascultam inainte radio Guerilla, la noi in oras l-au taiat, vezi online poate gasesti ceva cu specific alternativ rock, hip-hop, jaz.

| July1212 a răspuns:

Rock fm(88.2 fm)-muzica rock, jazz, rap, pop rock etc. Iar pe celelalte (excepție cele cu muzica populara, slujbe etc.) Se asculta pop si rare ori rap.