| gr33c3 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat si eu o tarabana si vreau sa invat sa bat si eu in ea, insa pe internet nu am gasit nimic daca stiti un site ceva sau ma puteti ajuta va rog lasati un id! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Rositsa a răspuns:

Buna gr33c3,tocmai ce am vazut intrebarea ta si daca mai vrei sa inveti sa bati la tarabana as putea sa-ti dau un link de pe youtube si poti prinde de acolo cateva miscari:)... uite link-ul http://www.youtube.com/watch?v=J-2dfvwb2k8[sper ca te-am ajutat :-* ]