| Mariusone123 a întrebat:

vreau si eu niste casti in-ear bune ce ziceti de Sennheiser MM30i sau tot de la ei niste CX300 II de asemenea poate sunt altele mai bune pana in 160 lei pentru un telefon cu sistem de operare Android?

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

MM30i nu le cunosc. CX300-ii le-am detinut acum cativa ani. Sincer, sunt cam maximum pe care il recomand la capitolul in-ear pentru un telefon daca nu te gandesti sa adaugi un amplificator de casti. Sunetul are amprenta v-shaped, cu accent pe joase si inalte, medii mai retrase dar prezente. Merg pe majoritatea genurilor muzicale daca nu ai mari pretentii. Erau la oferta la AVStore cu 140 lei, ceea ce mi se pare un pret corect.

https://www.avstore.ro/casti/sennheiser-cx-300-ii-precision/