| Zippy a întrebat:

Vreau si eu un site unde sa gasesc tot ce tine de teorie muzicala(incepatori) de la notele propriu-zise si pozitia lor.Deci sa incep cu materia de clasa a 5a(cred ca atunci se incepe intr-o scoala normala muzica) pentru ca eu am cam chiulit pe la scoala la ora de muzica si mai mult de a sti notele muzicale, mai mult nu stiu.BTW nu stiu nici macar cand se pune nota intreaga(cred ca asa se numestelaughing ) si cand nu.Deci TOT ce tine de teorie muzicala

1 răspuns:
| bogdan_6760 a răspuns:

Salut nici eu nu le am la muzica si nici nu-mi place si am note de 10 (mita) ia lectii in particular