| sergiuboanta a întrebat:

Salut,va intampin cu o mica dilema,Aveti idee cum se numeste melodia care spune la final la refren PEIP sau ceva de genu? Si In reclama aia cu Lay's cu mici si cheseburgeri cum se numeste melodia aia in care dansau aia cu costum popular? Multumesc anticipat, OFER FUNDITA LA CEL MAI FOLOSITOR RASPUNS!

1 răspuns:
| M25M a răspuns:

La a doua este Subcarpati - Robot Armasar Attack (Gojira vs. Liviu Vasilica) http://www.youtube.com/watch?v=DiDfrgKyhNA.

La prima nu stiu zau, ofera mai multe detalii fiindca ma gandesc doar la g unit- pimp dar nu cred ca este asta.