| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

Va place melodia lui Lady GaGa si Beyonce, Telephone? Daca da, spuneti si de ce. Cel mai frumos raspuns primeste fundita! Am postat din nou intrebarea deoarece prima a fost refuzata pentru caracter irelevant.

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Pei byby, amandoua au avut mereu melodii f frumoase, dar si asta e superba.Imi place mult faptul ca e ritmata si din videoclip imi place dansul lor din localul ala, inceputul (atunci cand Gaga vb la telefon cu beyonce) si sfarsitul(adica atunci cand se iau ele de mana in masina si promit ca se vor intoarce). lady gaga si beyonce sunt unele dintre cantaretele mele favorite asa ca a fost o surpriza cu adevarat placuta sa le vad lucrand impreuna, atat in Videophone cat si in Telephone. Sper din tot sufletul sa scoata lady gaga o melodie cu britney spears, atunci ar fi cea mai tare! le ador! tie iti place melodia?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Imi place in primul rand, pentru ca e alt ceva.winking

P. S. nu mai continui, las fundita altcuiva. oh go on rolling on the floor

| Petronela a răspuns:

Buna.Ador aceasta melodie pentru ca e diferita fata de toate celelalte prin diverse lucruri, de ex prin locurile unde s-a filmat clipul...etc

| gabriela007 a răspuns:

Da imi place, la inceput este lenta, apoi mai rapida. Este si mai ciudata happy

| ForbiddenLove a răspuns:

Nu imi place lady gaga. E prea ciudata.Sorry

| Papusha lui =p~ a răspuns:

Da. deoarece e ceva mai iesit din comun ce alti artisti nu ar putea face.
Locatiile in care au filmat, costumele, si make-up.
Si melodia de asemenea e Superba.
Nu`s fan nici Lady GaGa nici Beyonce.
Dar melodia asta e de nota 10+. :X

| RoooneyThePuf a răspuns:

Nu, e prea.ciudata, scuze.

| RedBullÎmiDăAaaripi explică:

@ScReAmIn483 normal ca imi place, e o melodia superba, o ador!big grin

| paramore_7972 a răspuns:

Imi place deoarece mi se pare ca vocile lor se combina perfect. una aspra si una dulce. iar versurile, sunt absolut geniale:X:X

| Bii26 a răspuns:

Da, mie imi place. happy. O ador. Nu ma mai pot opri! O ascult de 10 min si nu ma mai satur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E draguta.chiar e ceva mai nou.si pentru lady gaga nu e ceva neobisnuit, dar beyonce... oricum mie mi se pare super tare! aaa... fundita? te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi pace melodia telephone a lui Lady Gaga pentru ca are o imbracaminte super faina si ca rolul i se potriveste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi placehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa, imi place la nebunie is nebuna ca si ea, helooo, helooo baby. O ascult aproape zi de zi.kisskisskiss

| METALL2000 a răspuns:

La nebunie o adorlove struck

Răspuns utilizator avertizat