| ABCD122 a întrebat:

Vi se pare ok ca România sa se prezinte la Eurovision cu o piesa rock? Credeți ca o sa ajungem in top 10?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, de ce să nu fie ok? Mai ales că muzica rock a și câștigat de câteva ori Eurovision-ul. Un exemplu ar fi Lord în 2006: www.youtube.com/watch?v=gAh9NRGNhUU

3 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Da,cu cea mai apropiata siguranta.

| Dragosdoar a răspuns:

Pai depinde si ce rock se canta... daca vin unii cu o ''pisesa''comerciala buna de bagat pe ZU si Kiss fm nu cred ca are loc nici in primele 20

| BlueTulip a răspuns:

De ce nu ar fi in regula? Bine ca nu mergem cu manele (Doamne, ajuta sa nu ajungem in veci asa, Amin)
Mie mi se pare foarte bine si da, cred ca avem sanse, toti concuretii au, nu?