| AntonioRobert a întrebat:

Vreau sa încep sa ascult rock, dar nu acel rock satanist si cu țipete si dat din cap, vreau ceva liniștit si inteligent. Îmi puteți recomanda niște trupe sau melodii? Mulțumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Linkin Park.E rock, dar altceva.

| bezeluta05 a răspuns:

Buna! Pai eu iti recomand trupa,, Omega,,. Uite o melodie a lor: https://www.youtube.com/watch?v=uiuiOZ1IZHs Nu este chiar rock, dar mie mi s-a parut potrivita. Sper ca te-am ajutat!

| Florixandra a răspuns:

Poti asculta Evanescence. My immortal, Bring me to life. Poti asculta The scorpions pentru ca au niste balade super tari!