| AlexCr94 a întrebat:

As dori si eu niste melodii romanesti/straine care au aparut de curand.
Nu vreau melodii care se asculta deja pe Kiss, U sau Music Chanel, ci vreau ceva nou. Funda la cel ce lasa melodia care imi place cel mai mult!(puteti lasa mai multe melodii) happy

Răspuns Câştigător
| giirkssss a răspuns:

Moving Heads - Next to U Viky Red – If You Ever Feel DJ Robert Georgescu ft. Lara - You like Cami Hedlinger - King of Party AK - Love You Twice Dj Yulis & Alexo - I Wanna Lykke Li- I follow rivers Boier Bibescu feat. DJ Oliver Tigana - Melodie de noroc Anda Adam - Panda Madam Alle - Memories Michelle - Feelings Green Noise feat. Shaker - Salsa Latino Rawanne - Hands Up! Valentino- Doar pentru iubirea mea ASU, LIVIU GUTA & TICY - roua de pe lalea Kanza - Girls Sol City feat. Massari - That Kinda Love Florin Salam & Adrian Minune & Raluca Dragoi - E Vremea Acum Ella - Suddenly City Of Lights feat. Adler - Sensation C.I.A.- unde e ea Bob Taylor - Shake it up Felipe C- Aici Grasu XXL- LALA song F.Charm feat. Filip - EyO

1 răspuns:
| Katalinna a răspuns:

Flo Rida - Good Feeling, Lil Wayne - She will, Nicki Minaj - Massive Attack.happy