| Pufulete666 a întrebat:

Particip la un concurs si trebuie sa fac un dans pe mai multe melodii legate intre ele adica pe un fel de mixaj... Vreau si eu niste melodii din ale caror videoclipuri sa pot lua miscari interesante si clare ca sa le pot reproduce. Deocamdata m-am gandit la "Beyonce-ring the alarm (live)", "Connect-r - burning love", "Alex Velea - Don't say it's over" si "Marius Nedelcu - obssesion"... happy
Astept propunerile voastre pentru melodii sau poate stie cineva vreun videoclip din care pot lua miscari?
Multumesc anticipat celor ce-mi vor da cu adevarat sfaturi si propuneri, si nu vor raspunde doar pentru puncte si fundita waiting!
happy

1 răspuns:
| queen_6889 a răspuns:

Daca trebuie sa participi la un concurs gandeste-te la o vedeta populara si exerseaza niste miscari de ale ei.