| nrsonix a întrebat:

Salutare TPU, as avea o intrebare, eu cant la saxofon alto de 5 ani, mi-am luat microfon Audio-Technica (900 lei) + mixer Behringer (200 lei), merge tot in regula, dar nu prea cunosc programe cu efecte pentru saxofon cum ar fi in video clipul acesta http://www.youtube.com/watch?v=UNDKe_atL9o&feature=relat ed, as vrea sa stiu si cum se foloseste (detalii), va rog mult, ofer funda...

1 răspuns:
| mikisarbu a răspuns:

Incearca Audacity e cel mai bun pentru inregistrat si dupa aia poti sa si modifici in el cum sa se auda