| zed a întrebat:

Salutare tuturor as vrea sa stiu si eu cat ma costa sa imi fac un mini studiou de inregistrat la mine acasa ( Inregistrat muzica hip hop! nu sa fac mari albume doar sa ma inregistrez pe mine ) si ce mi-ar trebui multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz da nu ti sa-r merita da totusi undeva dela 50 milioane sau mai bine zis 5. 000ron! dar si taxe de transpot si cabluri costuri mai mici insa nu garantez inregistrare buna

1 răspuns:
| babykeykey a răspuns:

Buna! Cum pui tu problema suna mai mult ca un moft. Cel mai bine, daca ai talent, te-ai duce la un studio si ai inregistra acolo.Cheltuiala ar fi mult mai mica si profesionalismul poate mai mare.
Bafta!happy