| StylinsonGirl a întrebat:

love struck Voi ce ringtone aveti ca eu nu mai stiu ce sa-mi pun?! [Fundita love struck]

Răspuns Câştigător
| 2PacalypseNow a răspuns:

50 Cent ft. The Game-How We Do Instrumentaltongue

9 răspunsuri:
| Flöricicä a răspuns:

Momentan am Nickelback-Savin' me si am avut Jonas Brothers-Poor unfortunate souls,Hold on,Joe Jonas-See no more, Metallica-Wiskhey in the jar, Guess who-Manifest si mai multe dar pastea mi le aduc amintebig grinSper sa.ti placa cevawinking

| danielaxyz a răspuns:

Eu descarc doar de pe site-ul zedge.com,tonuri,wallpapers,etc,sunt f multe, ai de unde alege

| Pukka a răspuns:

Nightwish-Ghetsemanewinking

| NoName123 a răspuns:

Heiii happy
Momentan am Motorhead-Game
Am avut Arssura-Roxana, Jessie J-Price Tag si Ameerah-Freaky Like Me.
Sper ca te-am ajutat happy

| 2PacalypseNow a răspuns:

Ma bucur ca iti plk melodie care tiam dato eubig grin

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Unul dintreCitatele celebre din RObotzi:

"Rachiu de brad simpatic cu gogele de manz" rolling on the floor

(p.s. Nu-l lua pentru ca vreau sa fiu singurul utilizator TPU care are melodia asta la telefon big grin ).

Sper ca te-am ajutat happy

| lSchizo a răspuns:

Evanescene -Bring me to life
Jason Walker- Down
Depinde ce gusturi ai...straight face

| Phhh a răspuns:

Acum am rise against - make it stop, am avut 30 seconds to mars - this is war. nu stiu.genu' asta