| Alle13c a întrebat:

Saluttt TPU! Este o melodie veche dar super tare stiu decat videoclipul dar nu stiu cine o canta si cum se numeste. Sa va descriu videoclipul poate ma ajutati : Este cu o fata care este inselata de iubitul ei care era jucator de fotbal iar ea sta in ploaie si arede pozele cu el si ea. Daca va suna cunoscut va rog scrieti cantareata si numele melodiei poate o gasesc. Mersii multt :X

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| CrushBoy89 a răspuns:

Melodia este Jojo-Too little, too late(prea mic/mica, prea devreme).
Si mie imi place melodia si am vazut intrebareabig grin Crede-ma! Am cautat o gramada de timp dupa eahappy