| AddaXD a întrebat:

Selena Gomez sau Demi Lovato? Spuneti si de ce.

16 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Demi Lovato că imi place Camp Rockhappy

| Deea a răspuns:

Demi Lovato! Selena intr-adevar e mai frumoasa dar Demi joaca si canta mult mai bine :X

| RoxAnana a răspuns:

Selena...pentru ca e mai dragutawinking dar demi joaca mai bine...deci tot selenalaughing

| FIR a răspuns:

Selena, pentru ca mi sa para mai draguta

| sandy a răspuns:

Selena Gomez, pentru că arată bine.

| YukyTsukiyomi a răspuns:

Demi lovato pentru ea nu are fite nu i se urca celebritatea la cap tot timpul a fost draguta si nu a intrat in vreun scandal

| ramona0506 a răspuns:

Cred ca demi...

| opschris a răspuns:

Nu stiu nas putea aleege findka ambele canta super sunt actorite bune dar selena are un + pentru frumusete happy

| Daria2468 a răspuns:

Selena, e draguta, canta frumos, nu ca demi n-ar canta dar asta e parerea mea

| SimpleWay a răspuns:

Selena Gomez :X

| Anndreeaaaaaa a răspuns:

Demi lovato... mi se pare mai putin fitoasa.

| Georgianna3723 a răspuns:

Selena Gomez. Este mai frumoasa si are o voce mai placuta decat a lui Demi. Sincer nu imi place Demi deloc, poate de aceea mi se pare Selena mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez naa...ca ii mai bunokatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te ajuta raspunsul meu? sau al celorlalti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea : amandoua sunt actrite bune, canta superb si sunt frumoase. Insa o aleg pe Selena Gomez pentru ca mi se pare mai draguta, mai inocenta ( asa o vad eu ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoase amandoua, canta si sunt niste actrite super tari.Cu drag Stefana.