NOname
Întrebare recomandată | NOname a întrebat:

Şi, voi ce muzică mai serviţi?

166 răspunsuri:
NOname
| NOname explică:

Continuare (cu dedicaţii):
http://www.tpu.ro/......a-linkuri/

NOname
| NOname explică:

Http://youtu.be/DAcjV60RnRw

| CoquineNoire a răspuns:

Noua mea obsesie
https://www.youtube.com/watch?v=X6Vi5w8YIqM
https://www.youtube.com/watch?v=vjit0AuZNiE

si daca iti place jake gyllenhaal, aici joaca rol de psihopat, ucigas.
https://www.youtube.com/watch?v=pt9wnawn7xQ
nu-i asa ca ai vrea sa fii spintecata de el? :X

| Leocerba a răspuns:

Playlist-ul de la True Detective ( 8 episoade) pentru ca Rust si Martin mi se par chiar mai tari decat Matthew McConaughey si Woody Harrelson si mi-au influentat alegerea muzicala. Daca nu vedeam seria, as fi trecut lejer peste muzica asta, pe cand asa, o asociez scenelor respective, na.
Soundtrack-ul de la Searching For Sugar Man de dragul celui care a fost si n-am avut habar, Rodriguez.
Nu pun trimiteri, dai tu de ele si cautand le vei asculta pe indelete, nu mura-n gura.
PS. Ai vazut ca se poate si mai aerisit? Fara banda de sus cu muzica pe care faceam din greseala karaoke? laughing

| NOname explică (pentru Leocerba):

Las-că o să vezi câţi se vor urca pe pereţi după o săptămână de "şi, ce serviţi?". Da' na, măcar am pe cine să dau vina.hee hee

O să servesc din bunătăţile tale...cât de curând. love struck
Momentan sunt blocată în două ore de haos (dar e bun şi el - mă face să apreciez şi mai mult muzica, ce depăşeşte stadiul de zgomot).

| NOname explică (pentru Leocerba):

Am făcut un pic pe detectiv.
O misterioasă Leocerbă...frumoasă şi macabră coincidenţă...un început fascinant şi promiţător.

| mgtow a răspuns:

Se vad cu usurinta in playlistul meu, daca stai si asculti bine nu ti cont ce clasa de muzica e, ci adevarul care il canta acolo, bafta.

| NOname explică (pentru mgtow):

Îţi înţeleg poziţia, dar manelele cu greu le pot numi "muzică". Mai degrabă le-aş folosi ca pe un instrument de tortură.
Recunoaşte, tu ai ceva cu noi!

| mgtow a răspuns (pentru NOname):

laughing e sunt oameni si ei asa isi castiga viata, eu combin melodiile nu ma axez doar pe un tip muzical. Si nu am nimic cu voi.

| wolder a răspuns:

Doar Rock!

| RobbyPh a răspuns:

Ca tot se apropie Eurovisionul :) https://www.youtube.com/watch?v=KnSt33QVHoU

| Bezea a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=5K2vezNDJmM

Și da; de cele mai multe ori când ascult muzică mă uit la un AMV :D.

| DarkShina5566 a răspuns:

Emeli Sande & Naughty Boy-toate piesele lorwinking

| Kaℓi a răspuns:

Astazi am ascultat Tudor Gheorghe.
Exemplificare? http://www.youtube.com/watch?v=xgAgJIRj3WU :)

| NOname explică (pentru Kaℓi):

Chiar că au înnebunit...şi tu vrei să fiu cuminte?hee hee

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Nici nu ma astept la asa ceva! happy

| NOname explică (pentru Kaℓi):

Hei, glumeam...dar bine!...că nici nu pot, nici nu vreau. big grin

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Normal ca glumesti happy si eu glumesc... suntem toti prinsi de febra primaverii! desi la stiri au zis ca se raceste vremea sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Azi eram langa o fata. m-am gandit ca n-as schimba cu nimic sa ii fac un compliment, m-am gandit sa ii suflu fum ca sa o fac sa rada. primavara e asa de mica, adica totul e mic, ar trebui sa existe o meserie de lustruit pantofi. natura mea ma face sa tratez oamenii bine. iar vorbesc despre mine insumi, as vrea ca nimeni sa nu fie ca mine, nu pot sa fiu decat eu. sa vad atat de multe si sa nu pot spune nimic despre nimic.

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu... sa vezi atat de multe si sa se suprapuna, imagini cu amintiri si sunete si tot ce vezi/auzi/simti se amesteca cu ceea ce e deja in mintea ta, e mai mult decat o fotografie sau un colaj, e ca un parc de distractii personal. Si te gandesti, oare cine canta melodia care se aude?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Dimineata a trebuit sa vorbesc din inima si am plecat mergand cu capul in jos si inrosit la fata. nu inteleg de ce trebuie sa existe cultura si intelectuali. cand ai atatea scari de coborat si atatea usi pustii de deschis
cred ca suntem niste insecte sinestezice ca in desenele lui michaux
https://www.google.ro/......ps?/search
cred ca daca devii mic! cat de mic posibil poti sa vezi cat de glorioasa e existenta cu tine. incat sa nu indraznesti sa atingi ceva sa sa bei apa sau sa te culci pe iarba. sa reduci la tacere fiecare organ pana toate se odihnesc. atat de mic incat sa uiti oamenii, sa fi fost acceptati deja, de bani, de viitor, sa uiti cum sa respiri. sa te contopesti cu muschiul verde pe un deal, fara simturi, fara mama fara tata, fara sa stii de ce ai vrut sa ajungi asa. sa treaca vulpile pe langa tine de parca ai fi un copac. cred ca asta e odihna!

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Nu încetezi să mă fascinezi cu frumosul tău poetic, ciudat, complex, misterios... Acesta îmi sună a cel mai încântător şi ademenitor mod de a descrie moartea (cumva în temă cu avatarul tău de azi).

| Wehrmacht a răspuns:

Ti-e dor de bara muzicala?

| NOname explică (pentru Wehrmacht):

Daaaaaaaaa. crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Fuego,Sandu Ciorba, Nicolae Guta...
Nimic special! laughing rolling on the floor
Tu?

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Eu mă delectez cu preparate mai puţin exotice. :))
...cum ar fi:
http://www.tpu.ro/......sfhvxTZ0wo

http://www.tpu.ro/......70Q9BvWElM

| NOname explică (pentru 4b):

Oooo, nice! We are HAPPY in Timisoara, indeed!
M-ai scos şi la plimbare...hee hee

| 4b a răspuns (pentru NOname):

Ce nu fac eu pentru tine laughing

| NOname explică (pentru 4b):

love struck

| Conophidă a răspuns:

Iron Maiden

| Fatamuntilor a răspuns:

Clasica la micul dejun
populara la pranz
iar cina cantece de leagan

| NOname explică (pentru Fatamuntilor):

Ce meniu organizat şi diversificat...hee hee
Poftă bună!

| zurick a răspuns:

Să vezi ce serveau fetele din clasa mea la sport laughing

| NOname explică (pentru zurick):

Sportul ăla la care mă gândesc?hee hee

| sublime89 a răspuns:

Muzica buna. Stiu, sunt subiectivhee hee

| NOname explică (pentru sublime89):

Dacă te ajută cu ceva, ai un vot în plus în favoarea opiniei tale...subiective.hee hee
Majoritatea melodiilor din playlist-ul tău sunt şi pe gustul meu.

| sublime89 a răspuns (pentru NOname):

Ma bucur sa aud asta. Se pare ca avem gusturi muzicale asemanatoarehee hee

| NOname explică (pentru sublime89):

...şi nu doar muzicale.hee hee

| PedoBarbie a răspuns:

Eu servesc mâncare.
Ştiu sunt ciudat, în mod normal se serveşte muzică.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Silent Strike & Kazi Ploae - ''Silent Regis''
http://www.youtube.com/watch?v=aiQEDUN7UP8

Infected mushroom- ''Deeply disturbed''
http://www.youtube.com/watch?v=XQs_dv4o3Is

| Duucu a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=K9Qs8-BkiLw
Mă plimb pe valurile TPU-ului.

| Vans a răspuns:

Celtic irish punk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......nW5AF0m9Zw