| gianinutza007 a întrebat:

Sondaj de opinie : Gutza sau Salam? laughing)

Răspuns Câştigător
| motanelul a răspuns:

Salam

54 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nicolae Guta. Dar si Salam are unele melodii frumoase. Oricum daca e sa clasificam si manelistii intre ei, amandoi sunt valori certe fata de unele specimene.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca Salam e mai bun.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nici unu laughing
Ciocolatalove struck Miamiiilove struck

| DoOdO a răspuns:

Nici unu

| BaddieBae a răspuns:

Poi depinde.Pe Guta l-as impusca si pe Salam/Parizer asta l-as spanzura, deci ii pun unul in spatele altuia, ii leg si ii impusc pe amandoi(stiu, sunt c-am sadica dar multi ar face astalaughinglaughing)

| adi4ever a răspuns:

Pe care la-s impusca dintre ei? pe amn2 de o datalaughing

| hamsterx a răspuns:

rolling on the floor copilu` d aur straight face

| VladyCristian a răspuns:

Salut. Dintre cei doi cred ca il aleg pe ''sau''. laughing Nu stiu pe care sa-l aleg. Tind sa-l aleg totusi pe Salamel thinking laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Saumon fumé, in liniste, fara zgomote!

| cretzufinish a răspuns:

Peste happy

| deejayra a răspuns:

Ce cauta aceasta intrebare la categoria muzica? Face-ti o categorie "Trash" acolo ar merge cel mai bine intrebarea asta

| Kandy a răspuns:

Tarky laughingrolling on the floor scuze... dar cei doi sunt prea..."buni" ca sa aleg intre ei laughingrolling on the floor

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Jean
De
La
Craiovaaaa\m/
rolling on the floor
Va pupa Jean!laughing

glumeam...desigurtongue

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Salam ca e pe felierolling on the floor

lollaughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nici unul.

| alecs871 a răspuns:

Nicolae Guiţă.

| mariobros a răspuns:

Amandoi pachet, trimisi pe Luna, sa propage vibratii prietenoase pentru `amicii` verzi de pe Marte.

| silver19 a răspuns:

Fernando

| eeeeeeeeee a răspuns:

Buna asta!

| lia a răspuns:

Carnatul este scump, salamul la fel. Eu dau bani doar pe parizer!

| Ramina a răspuns:

Niciunul. laughing Urasc manele laughing si astia 2. is varza laughing blushing

| DeMentaa a răspuns:

Salamul e mult mai bun la gust...Produsul GUTZa nu a fost scos pe piata

| danbnz a răspuns:

Carnat

| AndreeA_4571 a răspuns:

Categoric Salam deoarece canta mai bine live si are voce intr-adevar... happy

| OnWeed a răspuns:

Nu ai pus intrebarea prea bine, trebuie sa alegem pe care sa-l exterminam nu? Daca e asa, pe amandoi desigur laughing

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Justin Bieber love struck laughing

| Ploaia a răspuns:

Arsinel

| alyx a răspuns:

Niciunu

| Lavy_4392 a răspuns:

Salam!