| adrian88_9398 a întrebat:

Spuneti-mi cum se numeste melodia de la reclama cu niste oameni care monteaza un pinguin mare pe apa? Si mai o melodie. Este una cu ursul polar reclama la Orbit Clean. Dau fundita la care raspunde primul!

2 răspunsuri:
| HeleneKess a răspuns:

Ingrid michaelson- everybody si cea de la orbit nu e melodie. e facuta intr-un studio franceZ TOT pentru orbit.stiu, imi place si mie!

| alisha19 a răspuns:

In reclama cu ursul melodia se numeste "Nice dress" da nu a fost inca comercializata.