| aretse a întrebat:

Spuneti-mi si mie cantece frumoase. FARA MANELE! In engleza. funditawinking

Răspuns Câştigător
| Angel18Inna a răspuns:

Dj aligator-close to you, britney spears-overprotected; stronger, rihanna-pon the replay, christina aguilera-dirrty; ginnie in the bottle, enrique iglesias- could i have this kiss forever, etc Sunt multe depinde ce gen iti place

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Click si asculta : www.avatars.imvu.com/RonnixTo1... daca iti place vre-una lasa-mi mesaj si-ti voi da numele ei. :)

| bianka93 a răspuns:

Deep central-musik make's me free, Chris Brown-deuces, Rihana-te amo, Hi-cu- lose you, Andreea Banika-love brasil, Andreea Balan-tripping

| marius7tree a răspuns:

Evanscene-bring to my life

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Miky_5898 a răspuns:

Jason Marz - I'm yours...