| Georgiana95 a întrebat:

Spuneti-mi si mie melodii noi, orice gen in afara de manele, rock si popularalaughing

8 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Alex Velea-Don`t say it`s over
Alb Negru-Charisma
Rihanna-Photograps
Usher-OMG
Kesha-Blah Blah
Katy Perry& Timbaland-If we ever meet again
Connect-r-Still
Delia-Sunshine
Sterling Knight-Startruck /Hero love struck
Miley Cyrus-When i look at you

| Alex >D a răspuns:

Hai hai. dati voi stupid, nefolositor, dar fata a cerut ALTCEVA nu rock, manele si populara. Eu i-am dat asa ceva? NU! I-am dat un death metal. Asta pentru ca nu stiti sa apreciati muzica, nu stiti nici macar ce inseamna, da' sa mai zic cum si prin ce se deosebesc genurile. Vai de voi. cum faceti voi umbra pamantului! Din exemplele astea relativ minore, reiese intreaga calitate a caracterului etc. Va mai dau o dedicatie. asa "de la mine pentru voi " : http://www.youtube.com/watch?v=X3JAAiKg4aE

kongeriket... mai bine le pui la dispozitie niste linkuri, ca nu m-ar mira daca ar crede ca rockul e doar un subgen, si ala vai de el, al manelelor. Am patit asa ceva;)!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Niciodată să nu mai pui rock-ul în aceiaşi propoziţie cu manelele şi populara, ok?!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dan, să ştii că nu m-ar mira. Deşi încă nu am avut dezonoarea să păţesc chiar aşa de rău.
Apropo, faină dedicaţiahee hee
Chiar nu mai ascultasem Death de multişor happy

| moodyblues a răspuns:

Vestea proasta:Va dezamagesc aici. voi vreti sa ii dati copchilei tipic moderne,, Genul muzical Metal (sau Heavy Metal)care este un subgen al Rock-ului, apărut în anii ˈ70 şi avându-şi rădăcinile în Hard Rock''
Vestea buna: Acum am inteles ce cuvant frumos este de fapt sweetlaughing

| L a răspuns:

AKCENT-Love Stoned
David Deejay feat Dony - Temptation
Puya feat Camelia-VIP
Alex Velea-Don`t say it`s over
Rihanna -Rude boy
The saturdays-Ego
Anda Adam-Madam
Aventura -All up 2 you
Owl city-Fireflies
Smiley feat Cheloo-plec pe marte
Mossano-Indianotech

| boomerang_9620 a răspuns:

Mayday parade-when i got home your so dead
mayday parade-i hate to be you
Rasmus
the used
au putine tente de rock, scuze desii nu vrei din astea dar sper sa-ti placa si asa pentru ca sincer sunt super