| viatadecacatt a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii mai noi de club:X cateva acolo cate va plac un mic top vva rogglove struck ca recent am auzit o melodie frumoasa cam ca melodiile d la Play & Win, sau Inna nu stiu daca sunt ei.La versuri parca zicea ceva cu make me crazy nu am reusit sa retin versurilesadsad dar se auzea frumos asa gen Inna-amazing si poate printre melodiile care va plac voua o gasesc si >eu:*big grin

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Dj andi ft. stella - freedom
deepcentral-russian girl
dj sava ft raluca-september
chris mayer ft connect-r- 4 the love of music
tara & liviu hodor-happy for you

enjoybatting eyelashes

4 răspunsuri:
| viatadecacatt explică:

Melodia era Inna-feeelo
am gasit o in final :X:X:X:X Ms oricum mi au placut si cateva din mel alea big grin

| Miяu a răspuns:

bob taylor ft. Inna - deja vu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alessia - Take me higher
Tiesto feat. Tegan and Sara - Feel it in my bones
Tom Boxer. Vanotek and Antonia - Roses on Fire

| edwarddeejay a răspuns:

@needhappiness: melodia Inna - Feeelo, nu este melodia Innei este a Kristinei + ca melodia se numeste Se Thelo. Oricumm nu se aude ca nici macar nu e timbrul vocal al Innei?
Vrei dovezi? http://www.trilulilu.ro/Luckyz/28e662ebb2a24d