| ledzeppelin a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog cateva locuri din Bucuresti in care se asculta rock(in afara de Hard rock cafe) si cateva shop'uri de unde pot cumpara postere sau tricouri cu trupe si unde se gasesc acestea.Si daca stiti cumva ce concerte rock sunt in perioada 27august-1septembrie(in afara de RHCP). Deci?happy

Răspuns Câştigător
| Rockerul2012 a răspuns:

Salut! Postere si alte accesorii rock gasesti pe www.rockstore.ro

1 răspuns:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
NU sunt din BUcureşti deci nu ştiu, însă te ajut în legătură cu tricourile happy le poţi comanda de pe net, exemplu bestial.ro
numai bine!