| anonim_4396 a întrebat:

Spuneţi-mi un model de chitară bun.

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Depinde ce vrei sa canti cu ea, ai putea incerca un Fender sau un Les Paul, dar daca vrei sa canti un thrash sau un black chitariile astea nu se potrivesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ELECTRICA : Fender telecaster, Fender stratocaster, Gibson SG (au folosit si AC/DC genul asta e buna pentru havy meyal),
ACUSTICA: eu am ibanez (model V50NJP-LVS) mie imi place, acum depinde si ce fel de muzica vrei sa canti, mai bine intrebi unul de pe la magazinele de muzica stie mai bine sa-ti zica. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| tsunami11 a răspuns:

Eastwood,Hofner,Kramer,Gibson,Fender cred ca astea is cele mai bune.

| emstrong a răspuns:

Electrica :ibanez si acustica ibanez