| Cubulets a întrebat:

Stateam si ma gandeam la miley
si apoi am dat pe youtube
si am intrat pe i cant be tamed
apoi pe when i look at you
si apoi pe melodii din ce in ce mai vechi
si imi parea asa de rau ca a trecut timpul iar ei nu-i place sa cante melodii de genul
http://www.youtube.com/watch?v=ugWmA92taP8&feature=relat ed
voua nu va pare rau de ea si de vocea ei?

6 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Nu prea imi pare. De fapt, nu imi pare deloc. happy

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Buna si mie imi pare rau de ea dar a crescut si s-a maturizat in videoclipul acela avea 14 ani si ea peste 2 luni o sa fie majora. Ea nu mai vrea ca oamnei sa o cunoasca drept Hannah Montana si vrea so cunosca drept Miley Cyrus.Are o voce minunata dar s-a schimbat foarte mult, stilul ei vestimentar nu mai este acelasi, muzica ei, concertele ei. A devenit o noua Miley Cyrus. Ea vrea ca muzica ei sa fie ascultata nu numai de fetite de 3-10 max si de adolescenti de 14-20 dar si de adulti.

| vanhilla2010 a răspuns:

Din contra! Ma bucur ca si-a schimbat stilul.toti copilasii de 4-5 ani strigau "Hannah Montana". ce ati vazut sau ce vedeti in momentul de fata "special" la ea?

| danaalexa a răspuns:

Sincer da. dar daca ar continua cu melodiile alea probabil nu ar castiga asa mult deci a schimbat. mie imi place si cum canta acum si vocea si-o valorifica prin aproape orice pentru ca are o voce superba, dar ai dreptate, parca e pacat...

| Anonim_5535 a răspuns:

Mie da... mi-e dor de melodiile asemanatoare... dar dupa cum sti
Ea da semne ca vrea sa uite de HM
Adica nu mai vrea sa fie recunoscuta dupa Hanna Montana si vrea sa fie recunoscuta dupa
Miley Cyrus, pacat.

| ediedi2009 a răspuns:

Ba da si eu sunt un fan mare al si este mare pacat sa vad cum asa o cantareata se duce pe apa sambetei