| Şnitele a întrebat:

Stie careva cum pot mari basul la boxele de la pc
un program sau ceva?

Răspuns Câştigător
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Prietene pentru ca sunt bine dispus iti impartasesc o informatie... Enhancer 0. 15 si 0. 17 e ceea ce cauti. Chiar daca sunt vechi, sunt cele mai bune si gratuite. CTRL+P in Winamp->output->direct sound-> configure->buffering si setezi buffer lenght la 0 pentru a putea face setari real-time. http://www.i-adrian.home.ro/enhancer.htm DFX si altele sunt doar consumatoare de resurse si limitate.

1 răspuns:
| piciuk a răspuns:

Daca maresti basul la boxe o sa auzi decat un barait. daca vrei basi cumpara-ti un sisem audio.