| sweetluly a întrebat:

Stie cineva cand vine lady gaga in romania?

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Doamne fereste! Nu vreau aparitia asta ciudata la mine in tara! :-&

| Biia14 a răspuns:

Foarte multe persoane, pana si la stiri, spun ca in vara lui 2011, dar ca nu sunt siguri. Cred ca amanarea este din cauza preturilor. Stii ca Lady Gaga este excentrica si destul de scumpa si are nevoie de multe lucruri pentru a aparea pe scena!

| Alissonn14 a răspuns:

Lady Gaga nu cred ca vineanul asta in Romania.De ce >? pentru ca costa destul de mult.Si daca ar fi venit in vara asta ra fi trebuit sa se puna bilete in vanzare, bafta!

| RangerxD a răspuns:

Sper ca nu va veni niciodata. Mai bine mai vine o data Bon Jovi