| Mikayla a întrebat:

Stie cineva ce se mai aude cu Spike si Guess Who? Am inteles ca au terminat de filmat videoclipul la pi2de da` cand apare? crying Sau videoclipul lui Spike - Realitate? Am inteles ca ar vrea sa faca videoclip la realitate dar nu a mai zis nimic despre asta. Stie cineva ceva? Dau funditawinking.

4 răspunsuri:
| anonul a răspuns:

Toate datele se afla pe site-ul lui Spike si Guess Who. Cred ca al lui Spike este www.spike.ro dar nu sunt sigur, o data am citit pe site-ul lui unde tine concerte, ce mai face, ii place sa-si tina fani la curent :)

| GeorgeRadu a răspuns:

Esti in spate happy rau, da rau de tot laughing. pi2de la fel si realitate is vechi deja tongue...

| Mikayla explică:

@eu pe situl lui spike nu mai gasesti informatii nu a mai scris demult nimic pe el. Iar daca scrii spike.ro o sa iti apara magazinul de unde poti sa cumperi tricouri cu sigla lu spike. De obicei pe adresele lor de facebook anunta si tin fanii la curent, dar nu au mai zis nimic de aceste videoclipuri. Multumesc oricum! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca nu e adevarat asta nu-ti face grij pentru asta ca