| maniak13 a întrebat:

Stie cineva cine canta melodia asta sau macat cum se numeste... stiu cateva vorbe din ea... cam asa :

- Hai arata-mi sanii si da jos bikini eu ti-am pus capac nu ai cum sa-mi scapi...

1 răspuns:
| andrusca30 a răspuns:

Nu imi dau seama ce melodie este deoarece sunt prea putine versuri, dar daca iti amintesi mai mult din versuri poti incerca sa bagi pe youtube fractiuni din versuri care crezi ca ar putea fi titlul si poti gasi melodia sau chiar o parte din versuri ai putea sa gesesti titlul. succes!