| Pantera2010 a întrebat:

Stie cineva cu cat ar canta Nicolae Guta la o nunta si cat timp? dar cine vrea sa faca un album cu el cat il costa?

10 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Sincer Nicolae Guta nici nu ar fi trebuit sa fie pus la categoria Muzica. laughing

| andytza a răspuns:

`Ar canta fara numar si pe sistem turbo`, am incheiat citatul!happy

| denisaalexandru01 a răspuns:

laughing)laughingMagda Ciumac ar vrea sa faca un album cu elrolling on the floorCred ca a si facut nu albumlaughing Ma rog nu ma intereseaza... e o parasuta

| denisaalexandru01 a răspuns:

rolling on the floor asta e muzica d cacao

Răspuns utilizator avertizat
| Ciprian271 a răspuns:

DA. Nunta 5, 000 Euro si botezul 1, 0000 Euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15000 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi'am epuizat toate insultele posibile la adresa lu gutza... da' cand vad ca mai sunt oameni care vin cu intrebari de astea imi vine sa va bag pe toti personal in pizdele din care ati iesit!

| sandulache a răspuns:

Buna.
Nicolae guata ea destul la o nuta nu imi aduc aminte dar iti spun sa pregatesti chesul ca te poate costa destul de mult.