| Gyuliano a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia care are in refren " crazy like b***h sau crazy ass b***h " parca asa era. Este din anul acesta si are un instrumental gen house. Am tot cautat- o zilele astea da n-am gasit-o.

2 răspunsuri:
| qwqwwwq a răspuns:

Salut! Incearca sa cauti : diplo feat. lil jon - u don't like me, i don't like u. Nu cred ca e ceea ce cauti dar sa stii ca aceasta e de krump.

| Gyuliano explică:

Nu asta este. Melodia de care zic este din 2013. A dat-o acum cateva seri la capatos.