| soloangel01 a întrebat:

Stie cineva niste hituri noi(in engleza) gen Ed Sharen - Sing / Iggy Azalea - Black windows. Nu vreau melodii de dragoste cu ritm greoi, pot fi de dragoste dar mai saltarete. Funda celor care imi plac. happy

1 răspuns:
| RoxxMalikHemmings a răspuns:

Do it like a dude-Jessie J, Ariana Grande-Bang Bang, Ed Sheeren-Don't, 5sos-don't stop,she looks so perfect,Ariana Grande-Love me harder,Problem,Break Free,One Direction-No control,Steal my girl,Selena Gomez-Like a champion,birthday, stars dance, undercover *asta o superba*. Daca mai vrei, sa ma anunti, pup.