| Amy2008 a întrebat:

Stie cineva o melodie veche care incepea ca un fel de opera? (Cred ca nu era romaneasca, dar cine stir) Si da, penibil sa scriu asta, dar incepea cu un "aaaa aa, aaaaa aa, aa...".

Stiu ca sa facut o parodie a melodiei la emisiunea Divertis show prin 2005 sau 2006. Tare as vrea sa stiu ce melodie este. O caut de ani, sunt disperata, asa ca sper sa stie careva. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Diurpaneus a răspuns:

Incerca sa te inregistrezi fredonand-o si posteaza inregistrarea iar noi ne v-om da seama ce canti. Dupa 15 de a nu cred ca-si da seama cineva ce melodie e.

| Amy2008 explică:

Scuze @Diurpaneus, ai dreptate. Aici am incercat sa fredonez melodia.
http://soundcloud.com/shihomiyano/lost-song

Sper ca acum s-o gaseasca cineva. Asta daca nu cant ca un elefant bolnav intepat in picior... T^T