| 13ooCristi a întrebat:

Stiti cum se numeste o melodie rock ce are videoclipul intr-o padure?

8 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Mai multe detalii? Ce fel de rock era? Metal?
Trupa are solist sau solistă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe detalii?

http://www.youtube.com/watch?v=RvnkAtWcKYg
?

| AdrianaBacescu a răspuns:

Poate e Paramore-decode

| LoloSkate a răspuns:

Da. Sunt sute de melodii rock/metal cu videoclipul in padure. Zii macar ce gen de rock. Sau. Daca nu mentionezi, poate fii si. Nu stiu. Paramore-decode happy

| Sardinaaa a răspuns:

Exista foarte mute piese rock care au videoclipul intr-o padure, da mai multe detalii!

| 13ooCristi explică:

Am gasit melodia, multumesc oricum pentru ajutor, bine...nu era chiar padure, imi cer scuze dar de 5 ani nu am mai ascultat-o si uitasem

| 13ooCristi explică:

E Nightwish-nemo, stiu, nu e in padure dar nu mai stiam ca o ascultasem acum 4 ani si nu mai stiam sigur.