| iuahna a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste melodia din reclama de la L. A. Ink si Miami Ink a aparut acum de curand? De pe Travel & Living
Sunt 2 tipuri de reclame una cand canta o melodie de la Black eyed peas si pe cealalta stie cineva?
va multumesc

7 răspunsuri:
| trolololforever14 a răspuns:

Aa stiu\ emisiuneahappy e super...in reclama aia noua se canta o melodie noua...melodie se numeste love today by mica

| trolololforever14 a răspuns:

Melodia se numeste love today by mica... sper ca te-a ajutat raspunsul meu happy

| Would a răspuns:

Walk this way?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As avea si eu o intrebare nu stiti de la cat incepe l. a ink ca m-am uitat de mai multe ori dar cred ca s-a schimbat programul

| Mihaela85 a răspuns:

Dannii Minogue - Put The Needle On It tongue

| florin1982 a răspuns:

Dannii Minogue - Put The Needle On It...sa fi iubita

| florin1982 a răspuns:

Dannii Minogue - Put The Needle On It