| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste melodia din videoclipul acesta : http://www.youtube.com/watch?v=vF6PyIML0hI&feature=popul ar?

Răspuns Câştigător
| billy69 a răspuns:

Buna, am tot cautat dar nu am ajuns decat la o concluzie, posibil sa fie melodi publicitare si atat, vocea suna ca cea a lui katie melua, dar n-am gasit nimic in repertoriul ei, sorry sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am cautat si eu, sigur este facuta in scop publicitar pentru ca nu seamana cu niciuna dintre melodiile ei.