| Aswomen a întrebat:

Stiti de unde pot sa-mi cumpar un tricou cu formatia Alternosfera?big grin

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu sunt sigur daca vei gasi pe undeva, n-am vazut niciodata un tricou cu Alternosfera; insa sunt foarte buni, merita mai multa atentie.

3 răspunsuri:
| MargarinaCuMustar a răspuns:

Si eu caut de ceva vreme...am gasit doar la concertele lor... daca afli candva un site.let me know please

| mamatatasibunica a răspuns:

Http://tricouonline.ro/designer?gclid=CIqWwYyb37ECFUPxzAodS2oAfQ#/? p=personalizate-imprimate/femei/lady-softstyle&v=#ffffff. aici. la comanda

| DeadMemories a răspuns:

Nu cred ca exista tricouri cu Alternorsfera.Nu este o trupa cu care sa faci un tricou si apoi sa-l pui pe piata. Poate doar sa-ti imprimi ceva.