| AℓєLoveD a întrebat:

Stiti melodii noi din 2011?( ~~NU vreau manele sau populara~~)
daca imi spuneti cat mai multe

Răspuns Câştigător
| andreikapunky a răspuns:

Eu iti dau ceva mai multe ( nu stiu chiar din ce ani sunt, da din 2011 o sa gasesti prin inie, iulie)...:
-americandrimtongueuya
-manifest:Guess Who
-sunete:Guess Who
-azi nu:Guess Who
-nici o grija:Gwess Who
-unu', altu:Gwess Who
-love is for free:Smiley
-kaboom:Lady GaGa
-cant be tamed:Miley Cirus
-who owns my heart:Miley Cirus
-teh yeke yeke dance:IMBA Costi Ionita
-amazing:Inna
-am lasat o lacrima:B. U. G Mafia
-disco romancing:Elena
-doamna si vagabontultongueuya
-doar ea:Alex Velea
-freedombig grinJ Andi
-full option:GrasuXXL
-jungla:Alina Puscas, GrasuXXL
-low: Flo-Rida, T-Pain
Cam atat pe ziua de azi, ca sunt muuulte!

24 răspunsuri:
| ElenaOtilia a răspuns:

@hahahaprodaction: se vede ca esti manelar dupa cum vorbesti. :L

| butterflyyy a răspuns:

Zici ca te mananca manelele... manelele sunt cele mai tari

| butterflyyy a răspuns:

Auzi bai raspuns anonim taran/ca esti tu si lipsit/a de cultura tot tu esti. si cei care asculta manele sunt jmecheri nu ca voi rockeri ambulanti. si hai ca ascult si eu piese din astea a lu alex puya da si manele daca auziti de manele zici ca va bagat cineva ceva in ghiot laughing

| gεόrgιιαηα a răspuns:

Hahahaproduction daca esti cocalar sh asculti amnele...soory. dar stii ca cine asculta manele e rrom sau rom.winking. daca nu stiai te informez eu acumbatting eyelashes

| Ciprian_5075 a răspuns:

Piese/melodii din 2011 cam putine deocamdata dar merg:(

Adverss feat. Sisu & Adykt – Fapte http://www.youtube.com/watch?v=ye59mJwGffU

B. U. G. Mafia feat Bodo – Cat poti tu de tare http://www.youtube.com/watch?v=ZhL2-hWfE-ca

Akon feat Ludacris – Drop down http://www.youtube.com/watch?v=D0lceleZ18A

Avril Lavigne – What The Hell http://www.youtube.com/watch?v=AM5dgilH_N4

Morandi – Midnight Train http://www.youtube.com/watch?v=5eWXzqK-SuQ

Sper sa-ti placa
funda?:*

| Lovely_6403 a răspuns:

Numai tiganii asculta manele si sunt fraieri

| Gabiitsza a răspuns:

Hahahaproduction : daca ei numii plac manelele? care e problema ta?

| Deeea_1059 a răspuns:

Guess Who - Tot mai sus
Dj Sava ft. Andreea - Money Maker
Shaka Muv - Save Save
Alessia - Find me
Ela Rose - Lovely Words
George Hora - Ochii ei ( nu este 2011)
George Hora - Elyo (nu este 2011)
Toni Tone - Forever Alive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eelena gheorghe midnight sun trey zong bottoms up like a g6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dancer for money-smiley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sweet dreams, barba streisand, boom boom, baby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne facem putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai dreptate ''Cineva'' daca asculti ft mult manelele inseamna ca ai lipsa de cultura acolo canta niste rromi si tarani care fac bani dp urma ta!

| JadeMallow a răspuns:

@hahahaproduction nimanui nu-i plac manelele...sunt prostesti fara rima...etc

| frumushik99 a răspuns:

Inca n au aparut oficial melodii 2011 dar ultima melodie din 2011 care sper sa ti placa si tie e dancer for money-smiley

| bianca_4616 a răspuns:

Bug mafia la fel de prost ca tine

| Terminator_4699 a răspuns:

Bai hahahaproduction se vede ca esti un manelist

| DeeaDede a răspuns:

Hahahaproduction. Daca cei care asculta sunt "jmecheri" cum spun cativa cocalari, ma gandesc cat de "jmecheri" pot fi. Daca toti sunt "JMECHERI" ca tine. E praf. Se duce Romania in jos happy

| SexyMady a răspuns:

Eu stiu:
Alexandra Stan-Get back
Jeremih feat. 50 cent-dawn on me
Guess Who feat Marius Moga-Tot mai sus
Allexinno Starchild-Senorita
Anda Adam-Feel
Andreea Banica-Sexy
Dony feat. Elena Gheorghe-Hot girl

| AndreeaAndreea_2574 a răspuns:

Http://top50.jurnalul-meu.com/ pe site asta gasesti 50 melodii in top! sper ca ti-am fost de ajutor

| ralu78_3284 a răspuns:

lucky man project- pumpin',andreea banica- sexy[remix], dan balan- freedoom, guess who-tot mai sus, sper ca o sa iti placa

| R_4183 a răspuns:

Alba Wings - Say Goodbye To Yesterday
Alessia - Find me (Ale - Ale)
Alessia - Take Me Higher
Alex Velea - One Shot
Alex Velea - Mi'e Dor De Tine
Alex Velea - Iti Multumesc
Bruno Mars - Grenade
Dj Robert Georgescu feat. Lara - Beside You
Dj Rynno si Sylvia - Tu Eres
DJ Sava feat Cristina - 2.2 Story
Eli - Hey
George Hora - Oki yey (=ochii ei)
Mattyas ft. Kristina - Secret love
sper sa.ti placa :*

| adinutza_7885 a răspuns:

Puya - Vestul Salbatic
Dony feat. Elena Gheorghe - Hot girls
Play&win-YA BB
Naguale - Just Let It Be
Nagule -Get Up
Mossano - Zingarinho
Smiley - Ploua...nu sunt chiar noi dar sper sa iti placalove struck

| nini_8522 a răspuns:

Manele sunt cele mai naspa mai ales ale lui florin salam cu jalele lui!