| anonim_4396 a întrebat:

Stiti niste site`uri de download melodii?

4 răspunsuri:
| AxxyAlexandra a răspuns:

Http://www.clipconverter.cc/
Iei Url`u de la piesa de pe youtube si il pui acolo, apoi iti alegi formatul in care doresti sa descarci melodia si dai start. Astepti sa se converteasca clipu` in melodie si dai "Download".:)
Sper ca te-am ajutat!
Succes!:)

| Bianca_6845 a răspuns:

Da, daca te referi la melodii mp3. Poti lua de pe fileshare.com -> aici tastezi pe google fileshare si dai click pe linkul care suna ceva de genul download Romania...
Altul ar fi fisierulmeu.ro.
Eu de aici le iau si sa stii ca nu iti baga virusiwinking Sunt foarte avatanjoase. Sper ca te-am ajutat.
Funda? puppy dog eyes

| Squmppaaaa a răspuns:

Www.fisirulmeu.ro :D
daici
poti descarca orice
:)

| Freshh a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/...Copiezi URL-ul video-ului cu melodia dorita de pe Youtube si ii dai paste acolo.Ti-l va converti si-l poti descarca.Nu te mai chinui sa gasesti site-uri.E usor si rapid! Good Luck!