| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca este un program de descarcat mai multe clipuri de pe youtube o data. Cum se numeste?

7 răspunsuri:
| valy a răspuns:

YouTube Downloader sau V downloader. le gasesti pe amandoua gratuit pe internet sa le descarci.la V downloader ai multe formate.happy

| rsn13 a răspuns:

Free dvd studio, are asta si muuuulte multe altele, GRA-TIS.

| bugu a răspuns:

Pai dvdvidio soft free studio http://www.dvdvideosoft.com/ prima de sus. fundita? sau daca vrei ti. l dau pe mess th_th14 id meu .te.am pupat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Real player

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Real player

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

YouTube Downloader, okewinking?

| Posesiv a răspuns:

Se numeste YouTube Downloader