| ddlovatojbfan a întrebat:

Sunteti fani Demi Lovato sau/si Jonas Brothers? Adaugati adresa de e-mail ddlovatojbfan@yahoo.com si va voi da adresele lor oficiale, veti face parte dintr-un fanclub si veti primi toate noutatile despre ei!

Răspuns Câştigător
| Mynu a răspuns:

Super! Thanks! Demi Lovato este foarte frumoasa, joaca foarte bine, este amuzanta si canta minutat.Nici Jonas nu canta rau, dar sunt baiat.happy
fundita?

6 răspunsuri:
| aylyn_2380 a răspuns:

love struck demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi canta super dar mie imi place cel mai mult JOE JONAS

| superdemi a răspuns:

Bine si eu am sa adaug id-ul.

| ddlovatojbfan explică:

Ok. Dac esti fan adauga adresa demetria_ella@yahoo.co.uk pentru ca sunt intrata acum si vb

| ddlovatojbfan explică:

Daca va place Jonas Brothers (Joe, Nick, Kevin - nu neaparat toti) puteti sa va inscrieti in fanclub