| anonim_4396 a întrebat:

Tokio Hotel, Black Veil Brides sau Paramore?

Răspuns Câştigător
| Element25 a răspuns:

Bvb

17 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Toți 3 sunt varză, dar măcar Paramore sunt mai puțin varză.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Niciuna, nu au adus nici-o contributie rockului, nci nu vor aduce, rockul s-a facut pana in anii '90(doamne, cred ca am zis chestia asta de sute de ori pe saitul asta, dar e adevarat). Poti sa -mi dai cati stupizi vrei nu ma intereseaza, deja incep sa-mi races gura(in cazul asta degetele) cu persoane ca tine, daca te intereseaza mai mult, uitate prin raspunsurile mele.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Bravo, RocăruL, bun comenatariu, asta e atitudinea. Apropo, esti acelasi RocăruL de pe xatu facut pentru TPU?

| 985436982 a răspuns:

Pot sa nu aleg nici una? laughing

| Mitsuri10 a răspuns:

Sincera sa fiu, ador Tokio Hotel! dar imi place mult si Black veil brides

| RockaruL a răspuns:

Tokio Hotel e de kacat.Nici nu se poate considera o trupa. Daca ai pus aceste trupe se vede din start ca nu esti o rockerita si te rugam sa nu mai faci rockul de rusine.
Rockerii si cei care stiu ce-i muzica iti multumesc!
Pace!

| RockaruL a răspuns:

@JudasPriest,da,eu sunt RocaruL de pe xatwinking

| Rockingblack a răspuns:

Tokio Hotel

| AudImagini a răspuns:

Sau

| DracoMalfoy a răspuns:

Toate 3.

| DiamondEyes a răspuns:

Uhm... Paramore

| Mikiidutsaa a răspuns:

Mi se pare imposibil de ales dintre.
Tokio Hotel, pentru ca ascult de mai mult timp, si imi sunt mai familiarizati.
Paramore si BVB sunt formatii la fel de bune ca TH, dupa parerea mea.

Just Sayin'. -___________________-

| Shontelle a răspuns:

Nu sunt cele mai bune trupe, zău, nu mâ încântă niciuna.
dar haide -> Paramore, au mai mult stil şi sunt bunicei.winking
Uite, euţi îţi recomand some Guns N Roses, Nirvana, Queen, Metallica, Pink Floyd, cargo.
Aceştia sunt buni.winking

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Paramore sigur...dar si tokio hotel sunt buni

| Stefanistaaa a răspuns:

Paramore love struck

| onelostangel55 a răspuns:

Deci... e clar ca-ti place black veil brides deci ei sunt happy semeni ft. mult cu mine in privinta muzicii dai paramore is varzaaa iar TOKIO HOTELLL... supeeer. enta cat vreti da nu o sa va ask nimeni asa ca nu mai comentati daca nu ajutati! emo rolling on the floor

| AydaLove a răspuns:

Ador trupele TH si BVB is super dragute si cei care nu le plac sa se duca la rockul lor "adevarat", oricum nimeni nu va asculta parerile de doi banilaughing