| PinkY a întrebat:

Tot aud la unele poze de pe hi5 cate o melodie? Am tot cautat pe net cum se face, dar nu am gasit. Stie vreunul dintre voi cum sa pun la o poza sau la profil o piesa cu autoplay si fara sa apara playerul? straight face

7 răspunsuri:
| sadness_8987 a răspuns:

Se pot salva si pozele dp hi5; si nu este greu deloc... iar pentru intrebarea ta cu mel uite aicea ( mi-e lene sa scriu din nou, puteai sa dai direct search pe TPU si gaseai...)

http://www.tpu.ro/......multumesc/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Te pot ajuta eu sa ati pui muzica pe hi5, ati apare doar un punct [.] nu ati apare pesa si nu poate sa tio opreasca nimeni? adresa mea este [ gabrielcontu@yahoo.it ] si ati pot spune mai multe sau ati pun eu melodia care vrei pe hi5 la profil. trebuie sa modifici cateva nuere si sa scrii altelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna din nou O sa va arat cum se face pas cu pas sa va puneti singuri muzioca pe hi5 tongue o sa va scriu mai joswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa va arat mai jos pas cu pas, simpluwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va duceti pe google si luati o melodie care vreti voi :
eu am ales melodia [ rude boy ]
sub videoclip trebuie sa gasiti un cod : dati unde scrie [cod de incorporare] si va aparea un cod, copiati codul si punetil antr-un program de scris ca sa al puteti modifica, adica(sa sterceti cateva cuvinte si sa scriti altele):P
o sa iau codul sa al modific?

acesta este codul de la melodia dorita de mine :P
ancepem sa o modificam;)
unde vedem numerele puse antre gilimele:
"644" "385" mai sos se vor repeta "644" "385"
an loc de aceste numere punem [ 1 ]
"1" "1" mai sos se vor repeta "1" "1"

acum am terminat de modificat numerele :P

trecem la urmatorul pas;)

an codul acesta care am dodificat mumerelegasiti doua fragmente : primul :http://www.youtube.com/......2=0x54abd6
al doilea:http://www.youtube.com/......2=0x54abd6
numai ca sunt la fel,:D al luam pe ultimul de jos din cod :P

http://www.youtube.com/......2=0x54abd6

acesta este ultimul fragmentul care trebuie sa al modificam;)

cautati an fragmentul asta unde scrie: [ ht=it_iT&SF=1 ] codul acesta al gasim antre [ & ht=it_iT&SF=1 & ] si
an coc de acest fragment scriem [ autoplay=1 ]
si acum am terminat de modificat :D:D:D

dupa modificarile care vileam spus mai sus codul trebuie sa apara:

dupa cum vedeti a apaut un punct :D [[[[[[[[[[[[[[

]]]]]]]]]]]]]dupa cum vedeti a aparut un punct si a anceput sa cante:)
aceste sunt modificarile care le-am facut;)

acum copiati codul si puteti sa al puneti ca un comentariu la profil sau la poze, sau al puteti pune la muzica preferata:P
cand o sa al puneti ca comentariu la profil sau la poze trebuie sa va arate dor un punct, simplu [. ]
si o sa va cante melodia preferata de voi

adresa mea este gabrielcontu@yahoo.it va pot face una de model ca sa vedeti ca nu e vrajeala;)

numele meu este gabriel sau ma vedeti pe chaturi cupidon alas eu:P asta ste profilul meu de hi5
http://smecerie.hi5.com
si o sa vedeti ca canta muzica \:D/\:D/\:D/:P va pop gabrtiel
:-*:-*:-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://swett-princess.hi5.com cauta la pozele mele si scrie exact acolo liku` ia`l si gata`!:d

| alexa_4015 a răspuns:

Eu din cate stiu nu se mai poate de cand au modificat hi5 cum nu mai poti sa salvezi pozele de p hi5:*