| jump a întrebat:

Toti fanii Justin Bieber aka "gheiu` ala mic de se crede eminem si/sau negru", check this out:

http://www.youtube.com/......p?/profile

cui nu`i place clipu, clar i se aseamana.

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Da care-i problema ta cu Justin Bieber?, E un cantaret ca oricare altul si chiar canta frumos, are cateva melodii care le ascult incontinuu si nu vad de ce comentezi, daca nu asculti sau nu iti place muzica care o canta.Pe langa faptul ca e un cantaret bun mai e si un om mare si ajuta si pe altii, vezi ca arata si la tv, posibil sa vina si in romania.Ar trebuii sa fim recunoscatori daca un cantaret de talia lui Justin Bieber vine in Romania si posibil sa-i ajute si pe copiii sarmani de la noi. Justin bieber e unul dintre vedetele care pun suflet in ceea ce fac si asta se vede in muzica lui, nu se preface si asta reiese si din donatiile si dorinta lui sa ajute copiii. Tu probabil esti gelos, ti-ai dori tu sa fii in pielea lui la cate fete mor dupa el.Probabil asculti manele cu liviu pustiu si mai ai tupeu sa comentezi de unul de talia lui Justin Bieber. Du-te ma, acum nu stiu de ce sunt toti gelosi pe el.
Hei
ha. Justin Bieber ii cel mai tare si se scrie gay.
ha Justin Bieber y love you
ha dar ce bine ma mint singur.
ufff Justin Bieber your the best
Before you rage out let me tell you cuz this was a joke.
Frate m-am chinuit mult sa zic ceva frumos de Biber, o funda ceva? pentru postul amuzant si sarcastic? hahaha

15 răspunsuri:
| jump explică:

@ haizi

Coae, esti penallaughing.
ma jur ca-mi pregateam o dezbatere pana sa ajung la ultimele randuri.interesant tare raspunsul tau, da` oare nu esti un fan infocat? si din moment ce scrii despre liviu pustiulica, oare nu esti tu manelistu`? si... oare cat de mare e un ou mic?

fine...ma gandesc ca te`ai strofocat sa scrii atata si cam meriti o leaca de fundulita... so, you`re the winner! be joy!

p. s.:am scris intentionat ghei(sunt mare fan al raposatului Pruteanu), mi`era cam asa sa scriu "poponar".

| jump explică:

Si(ca tot veni vorba de anagramati),"...pe copii sarmani..."-copii se scriu cu trei "i"
big grin

| jump explică:

Vreau sa vad si eu pozele alea cu selena si justin.suna kinki tare, asa-i? redtube cred ca`i tira pe langa doi adolescenti pipaindu`si (sa zicem ca alea sunt) bucile. unde mai pui ca unul dintre adolescenti(culmea:baiatul!) e un superghei mic.that really made me horny.atat de horny incat cred ca vomit.

| Anastasiaa a răspuns:

Care maa straight face? ati vazut ce poze au aparut cu el si selena gomez straight face? pervers mic straight face, ii punea si mana pe fund straight face, idolu la femei, romantic rau, ce sa mai zicem. straight face.

| haiZI a răspuns:

Da chiar vroiam sa te enervezi putin si mi-a luat ceva sa ma gandesc, ce sa zic frumos de biber.
p. s m-am chinuit mult, nu ma pune sa mai scriu despre el ca mai bine ma pun cu fundul in pioneze.hahah

| haiZI a răspuns:

Mizukiii s-ar putea sa-i placa

| haiZI a răspuns:

Alabala da-mi de veste cand esti treaza
Era o gluma, putin imi pasa de bieber sau marii cantareti sau vedete sau cum se numesc.Nu am cumparat in viata mea un Cd sau avut vreo formatie anume, nu am avut un fan.Nu e genul meu si putin imi pasa, dar de dragul de a-mi ucide timpul liber ma straduiesc si chiar doare, sa gasesc ceva frumos de postat chiar si despre unul ca biber.
Seriously. i really dont care.

| haiZI a răspuns:

Tot timpul apare vreo fana disperata dupa bbibe care da stupid.

| alabala_4392 a răspuns:

"Ar trebuii sa fim recunoscatori daca un cantaret de talia lui Justin Bieber vine in Romania", haiZI, pe bune?laughing))
de talia lui Justin Bieber? Atunci ce parere ai despre Elton John, Bon Jovi si toti marii artisti in adevaratul sens al cuvantului?

| Noname69 a răspuns:

Sai sugeti p. a lu` JBwinking invidiosilorwinking

| vanessa_8029 a răspuns:

So ce legatura are cu si. b?laughing

sa nu intelegi din asta ca's fana luihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi nu imi place justin bieber ascult uneori melodiile lui, lucru care ma face sa inteleg ca nu prea te duce capulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate jb e cum spuneti voi sau cum spun altii?

| italyann a răspuns:

WOW Frate Eminem e cel mai bun rapper si sunt un fan super! Adica stiu totul despre el si e cel mai tare chiar si id il am cu el! Dar in oirce caz mai bine sa-r lasa Justin Bieber de rapp pentru ca asta e muzica noastra!