| dana_9056 a întrebat:

TPU asutatima repede va rog am luat 2 bilete la sakira si concertul este azi si scrie ca accesul este de la oara 17:00 dar nu atunci incepe concertul si va rog sa imi spuneti cand incepe si cand vor canta smiley si inca unu care nu ma intereseaza in deschiderea ei(la ce ora?) funda+vot

Răspuns Câştigător
| KyraW a răspuns:

Artistii mari intra in scena in general intre orele 8 si 10 seara.Inainte de ea vor fi si alti artisti, eu iti recomand sa te duci atunci ca nu ai nimic de pierdut