| -TattO- a întrebat:

Un ajutor pls.

care se pricepe. zice; tim si mie rog frumos care stie.

in clipul asta http://www.youtube.com/watch?v=KoVKkadkajg

stiti cumva programul cu care e facut? imi trebuie. stie careva? sau imi puteti da vreun nume de prog asabun? in afara de proshow gold si din astea.

dau fundita. un raspuns bun pls

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru profesionisti exista Adobe Premiere, iar pentru amatori programul Unlead Video Studio. Bineinteles ca exista o multime de alte programe.

| Tedrosss a răspuns:

In clip zice ca este facut cu Sony Vegas...iar programe mai bune pentru editat video ar fi Adobe After Efects, Sony Vegas, Camtasia Studio, Video pad si multe altele