| anonim_4396 a întrebat:

Un instrumental pentru "la multi ani"? Pentru majorat, nu copii mici.
Si melodii de club, de dans gen 'Binidităt; booty bounce; Danca Bonito; Sus pe bar si manele gen 'Ma omoara, ma omoara, indianca, hei mami etc?
P.S.: melodie de "la multi ani" si altele de dans, pe care poti dansa bine rau, sa se distreze toti. La toate intrebarile dau funda raspunsului cel mai bun deci, si aici voi da, clar. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Adam_Eva_1981 a răspuns:

Buna! eu zic ca poate le-ar placea chitara daca sunt mai energici sau tobele. copiii iubesc distractia.