| anonim_4396 a întrebat:

Un site bun de pe care sa downloadez muzicaa var rog :)
dar nu cumva: http://fisierulmeu.ro/ pentru ca pe el nu gasesc ce caut.:(
si google stiu ca exista:)) da nu reusesk freatiilor sa gasesc un site de pe care sa downlodez de la "swichtfoot" :((:((:((
plzzzzz help!:((:((
mersi mult pentru ajutor, anticipat :).:)

3 răspunsuri:
| Mee a răspuns:

Scrie la google mp3 si gata big grin sunt toate genurile de muzica:*

| theused a răspuns:

Depinde ce muzica vrei.
as putea sa iti recomand unul din care iei foarte repede muzica si legal.
doar spune-mi.
nu prea stie nimeni de el si merge foarte bine asa ca nu o sa l scriu aici.doar daca vrei anunta-ma.