| DeejayLight a întrebat:

Unde as putea gasi tutoriale fruity loops 9? In engleza sau in romana.

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

In sfarsit o intrebare buna! Folosesc Fl9 de 2 luni si din propria experienta iti pot spune ca cel mai bun tutorial e sa iei mousu in mana si sa incerci sa descoperi singur totul. Eu asa am reusit.

2 răspunsuri:
| DeejayLight explică:

@shadowhek : Si eu il folosesc de 2 luni happy il stiu cat de cat am si niste vst-uri bune gen (Nexus, vanguard) dar vreau sa incerc ceva mai pro.

| AtomiX a răspuns:

Eu il folosesc de ceva mai mult timp; tot asa l'am inv si eu...am luat mousu' si am incept "ce face butonu asta". Bn, sunt si unele tutoriale pe net unde te invata cum sa faci diferite efecte. E mult pana ce il invetzi (macar 20-30%) ca pe urma te descurci cat de cat usor happy