| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Urasc rockul. Vorbesc serios... daca mai aud o melodie rock la cineva ii sparg capul...ma enerveaza.Pe voi ce gen de muzica va isterizezaza in afara de manele?
p. s. nici eu nu le suport(nu ascult nici selena gomez)

Răspuns Câştigător
| razvannnfcs a răspuns:

În primul rând a spus isterizează = enervează, nu ce vă place.

Nici eu nu suport rock-ul. Nu găsesc nimic special în acest gen de muzică.

| TheAvenger a răspuns (pentru razvannnfcs):

Supliment, pentru tine și alienata ailalta care a pus întreabrea
http://www.youtube.com/watch?v=KPj_NX7JCeE&feature=relmfu

| mODIN a răspuns (pentru razvannnfcs):

Pentru ca nu ai ascultat

| mODIN a răspuns (pentru razvannnfcs):

Pe mine ma enerveaza house, pop, hip hop si toate rahaturiile astea.\m/

65 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

1.Toate genurile care nu transmit un mesaj prin melodiile lor, care au doar un beat pe care sa dai din cap si sa te simti bine.
2.Genul de muzica porno, adica Lil Wayne si mai tot house-ul romanesc.Trebuie sa fii tampit sa asculti asa ceva, e muzica pentru idioti asta.
3.House-ul in principal, aici excluzand pe Prodigy si AvB.E retardat! Cum pana mea sa asculti ca prostu tell me why you said goodby-yy-ye, ca handicapata aia de Amna mai si stalceste dracu cuvantul.Si tot house-ul retardat cu beat repetitiv si fara mesaj.
4.Manelele.Le asculti, mars in sfantul ca-cat, esi o lepra de om!
5. Populara.E idioata si muzica pentru tarani inculti
6.Rap-ul prost.Aici nu intra Tupac,Biggie Smalls sau alte legende.Zic de Puya,Maximilian si alti ca-cati cu ochi de-astia care cica ei fac muzica de cartier, fratie.E o manea doar ca bine ambalata si parfumata. Poti sa pui confetii si stralucire pe un rahat, tot rahat ramane!
7.Pop-ul prost,gen MIley,Selena, JB, Jonas Sisters.Muzica pentru fetite/baietei in calduri de pana in 13 ani. Daca dupa varsta asta asculti asa ceva, ai ceva probleme.
8.Pseudo-rockul,adica Tokio Hotel,Panic at the disco,Kings of Leon,Fall Out Boy si alti darlai de astia. Daca ai o melodie cu chitara si tobe, nu e neaparat muzica pentru metalheazi, e doar un rock jenant si extreeeem de slab.

Cam atatea momentan.Pace!

| TheAvenger a răspuns (pentru Dumnezău):

De acord cu tine, menwinking

| Dumnezău a răspuns (pentru TheAvenger):

"Men" e forma la plural.La singular e "man".

Singular: I'm a man of honor.
Plural: Stand and fight, my honorable men.

Si am facut si lectie de engleza! Si nici n-ai cum sa nu fii de acord cu mine, toti cei ce au ochi sa vada, vad dreptatea si lumina Mea!

| TheAvenger a răspuns (pentru Dumnezău):

Da prealuminate dumnezău, sunt de acord cu tinelaughing..numai că eu am scris cum se citește...laughing. ce mi-ai scris tu știam și eu. ce naiba, vreau să dau la filologie engleză și să nu știu nici măcar atâta lucru?laughing

| TeoPT a răspuns:

Ce gen mă isterizează? House-ul ăla jegos cu BUM BUM BUM, rap-ul ăla de cocalari, șmecheri de cartier, ăă, pițiponcăreli gen hana montana, selena gomez, justin bieber, Populara, urăsc o groază de genuri de muzică. Da, nici eu nu te suport pe tine, dă-ți o palmă și culcă-te la loc.

Baftă

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Genul ăla de muzică...nu știu cum se numește. Dar e stresant să auzi o persoană care are nickname-ul "alleLovesSelena" cum cântă la ceatârnă.

| Bogdanux a răspuns:

Desi eu sunt calm mereu... daca ai da de mine pe strada, ai avea capul sfecla.

| Shine_1620 a răspuns (pentru Bogdanux):

Ce *** sa faci tu ma?laughing
cred ca in realitate esti vai de pl. ta
pe TPU esti smecher dar in realitate esti un rahat, te dau cu capul de toti pereti ala chiar va fi un HEADBANG!

| Bogdanux a răspuns (pentru Shine_1620):

Ai mai mult de 11 ani, copile? Du-te si suge niste lapte.

| Shine_1620 a răspuns (pentru Bogdanux):

Wut?!
am 16 omule, si nu sunt Chuck Norris de internet ( TPU ) sa ma cred smecher intre 4 pereti, eu iti zic sa iti vezi de viata si lasa TPU'ul, aaa da si mai mergi si tu pe la scoala poate acolo te mai invata ceva in afara de smecherime ( si cu asta esti pe dinafara ) hai salut
ROACARE!hee hee

| Bogdanux a răspuns (pentru Shine_1620):

Amice, eu zic ca ar trebui sa iti faci implant de creier.Esti doar rahat cu ochi.

P.S. "Smecheria" o folosesc pentru fraieri ca tine.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Draga mea, iubitoare de selena fu.tez, inculta, si idioata, nu ai cum sati placa rockul din moment ce IQ-ul tau e 40, rockul este un gen extrem de greu de inteles, oamenii carel fac(ma refer la rocku adevarat, pana in nu 2000, ca dupa, rareori mai gasesti ceva de calitate)sunt persoane foarte talentate.Cum a zis si mimi, ai idee cat de greu e sa inveti sa canti la un instrument? Daramite sa mai faci solourile si cantecele care le fac geniile din rock.M-as chinui sa-ti explic cum sta treaba cu rocku, da nu are rost, IQ-ul tau nu permite.In al doilea rand.pe cine fwtuti rasa si gatii tai bati tu? ii bati cu limba la c*r, iti zic eu, acolo bati.Ce ma enerveaza? Pai manelele, houseul, si tot ce tine de muzica facuta electronic si nu are in componenta instrumente adevarate, nu platane, trktor, sau cum dracu sor mai numi rahaturile electronice care se folosesc azi.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Miati dat stupi?! Egrav, e extrem de grav, da ce e si mai grav e ca ia-ti dat si lui 7h30 stupid, asta inseamna prostie, cretinism, curvism, parasutism, si faptul ca aia care ati dat aveti IQ-ul mai mic decat a idio.atei care a pus intrebarea in halu asta.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Mda, in primul rand vreau sa-mi cer scuze de limbaj, doar ca astfel de personaje ca AlleLovesSelena ma scot din minti, in al doilea rand, stiu foarte bine cum arata o carte de limba romana, si pe dinafara si pe dinauntru, in al treilea rand, de obicei sunt destul de manierat, dar cum am mai spus, astfel de personaje ca cea mentionata mai sus, scot din sarite, si uit si de maniere si tot, mai ales ca am mai incercat sa vorbesc politicos cu ea si la alte intrebari, da n-ai cu cine.K, am 15 ani, si din nou, imi cer scuze de limbaj, iar cratima o omit ca asa m-am invatat de la mess, cand mai apuc sa discut cu cineva, iar obiceiul de a nu pune cratima s-a reflectat si in intrebarile si in comentariile de pe TPU.Nu, nu ti-am dat stupid, dimpotriva, ti-am dat inteligent si folositor pentru ca mi-ai atras atentia asupra cratimei, apreciez, de acu' incolo n-o voi mai omite.
Si acum ma abtin de la vulgaritati, si iti transmit iubitoare de selena gomez, sa nu te mai iei de acest gen ca iti prevad un viitor negru.Zic asta pentru ca, cum te vad eu pe tine, vei spune in curand chestia asta in gura mare, cu uratu' rockului, si stiu sigur daca te va auzi vreo rockerita adevarata iti va sparge ea tie capu, ca baietii nu isi fac un obicei din a bate fete.

| DeathTheKid a răspuns:

Lol,nu stii sa te aperi cum trebuie si incepi sa injurilaughingdai dovata de mult creier...normal ca nu iti place rock-ul.ar trebui sa intelegi versurile, iar pentru asta iti trebuie mai mult de un neuronwinking

| DeathTheKid a răspuns:

...aaa,nu incepe sa injuri ca nu imresionezi pe nimeni, doar dai dovada ca nu esti catusi de putin atat de desteapta pe cat te creziwinking

| DeathTheKid a răspuns:

Fac pariu ca tipa nu e asa tare si in viata realalaughingstiu multe din astea

| MimiPopescu a răspuns:

Draga mea inculta ( altfel nu pot sa iti zic),
Normal ca nu iti place rock-ul, acest gen de muzica este ascultat numai de oameni ce inteleg versuri, linie melodica si apreciaza instrumentalul! Ai idee cat de greu e sa inveti sa canti la un instrument? Nu cred! Din moment ce tu urasti 70% din populatia planetei si vrei sa ii dai in cap! Vezi cu afirmatiile astea! ca,, le-as da in cap"! Traim intr-o tara democrata unde toti au voie sa faca ce vor, nu sa le dai tu in cap. Puteai sa formulezi intrebarea si sa spui doar ca nu,, nu iti place rock-ul"! Nu ca spargi capul cuiva care mai asculta! Strici zilele oamenilor cu intrebari stupide! O zi buna!

| ZumZz a răspuns:

Idem Ensiferum >:p

| Element25 a răspuns:

O sa-mi spargi si mie capu, pentru ca ascult rock(si metal) `?rolling on the floor
Ba fata tu de unde ai mai aparut pe TPU?waiting
Na-i creier nici macar cat o furnica.Imi este greata de faptul cum a putut sa te creeze maicata ca sa vorbesti asa despre muzica ROCK, ba dezhidratat-o.Nu-ti place rock? pai atunci nu mai posta intrebari de astea penale pe TPU!
Cred ca tu ai cel mult 11 ani si mergi pe strada cu telefonul la ureche si cu maneau lu salam la maximlaughing ii asculti pe salam,parizer, carnat si restul mezelurilor numai ca sa fi si tu "cul" oh go on ca majoritatea de prin Romaniastraight face
Asa ca du-te si baga-ti capu un wc, trage apa si ramai acolo pentru 10-15 ore, poate iti vine mintea la cap! A, si ia-ti si telefonul cu tine langa wc ca sa poti sa-l pui pe salam sa-ti cantelaughing

PACE!

| Element25 a răspuns:

Chiar mi-a placut ultimul coment a lui RealMusicIsTheKey :X! Bravo!happy

| Biby a răspuns:

Buna.
House=Manele.Nu suport house-ul.

| denismaria92 a răspuns:

Ma enerveaza muzica pe care o asculti tu: justin bieber, hanna montana si selena gomez tongue

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Fiecare cu cei place, ascult de toate, in afara de manele.
rock-ul imi place.
poate nu ai ascultat melodiile potrivite.

| xCat a răspuns:

Ma isterizeaza muzica Selenei Gomez pe care nici n-o pot numi muzica!

| DarkShaodw1 a răspuns:

Aaa, m-am linistit. NU asculti Selena, de-aia ai poza la avatar cu ea, si de-aia face parte din numele tau. Si apropo, nu am nimic cu faptul ca tu nu suporti rockul, fiecare cu parerea lui. Dar asta nu inseamna ca trebuie sa umpli TPU cu tampenile astea.Ma "isterizeaza" ceea ce tu numesti muzica

| DiiDii_3743 a răspuns:

Orice gen in afara de rock si hip/hop laughing

| Melindutza a răspuns:

Mie imi place genul dance.pop (in general muzica "usoara")

| razvannnfcs a răspuns:

@RealMusicIsTheKey, la ce te aştepţi atunci când răspunzi ca un mahalagiu, fără pic de eleganţă? Mai întâi pune mâna pe o carte de limba română şi tu, apoi dacă nu cer prea mult, pe codul bunelor maniere... poate poate devii un pic mai cizelat.
Deci după modul cum ai abordat problema şi după felul cum ai răspuns, dintre toţi cei de aici, tu eşti fericitul posesor al micului IQ.

Spor la ascultat ce vă place. Gusturile nu se discută!

| getutageo a răspuns:

Muzica clasica app manelele...nu este un gen de muzica laughing

| SmileInGreen a răspuns:

Scuza-ma... dar si eu cand aud o melodie Justin Bieber sau Seelena Gomez imi vine sa ii sparg capul cuiva, insa eu nu ma apuc sa urlu chestiaa asta in gura mare. deci te rog sa nu mai comentezi stilul in care se imbraca sau cum se comporta cei care asculta Rock. sunt oameni perfect normali care ascult un gen de muzica pe care tu nu.l suporti la fel cum si eu nu suporta ceea ce asculti tu.

| SmileInGreen a răspuns:

Auzi tu... sa te ia mama lu. proces verbal deci chiar devi isterica esti idioata. ma dezgusti. imi provoci greata tu chiar nu ai nimic de facut? ia du-te tu si joacate cu Barbie sau cautati alteceva de facut da nu mai comenta atata! si vezi ce.ti sparg eu capul [ la figurat ] daca mai comentezi ceva!

| TheZozotex a răspuns:

Rock onnn

| YuriBoyka a răspuns:

Mda daca nu asculti selena gomez cum ti se explica numele? Imi place rockul, punkul, hip-hopul si cam atat.

| EmaEmax a răspuns:

Bai frate.e o tara libera.fiecare asculta ce vrea...nu puteti sa judecati oamenii dupa muzica pe care o asculta, invatati sa fiti mai intelegatori si mai buni, invati sa acceptati si alte genuri de muzica nu numai acelea care va plac voua...si acum sariti cu voturile la "stupid" laughing ca sigur n-o sa mai dorm la noapte din cauza voastrawinking

| PurityBecameBlasfemy explică:

иeмaиנa nici eu nu ascult "tell me why"...mi se pare o melodie idioata...