| d33a a întrebat:

Va place Akon? Ce melodii de-ale lui va plac cel mai mult? happy

13 răspunsuri:
| WestSid3 a răspuns:

Da imi place mult love struck
Dintre melodii imi plac:
• Right Now
• Oh, Africa
• Silver and Gold
• Beautiful
• No more you
• Smack that
Are melodii frumoase happy

| cornculapte a răspuns:

Imi placea la inceput, era asa nevinovat si piesa 'Lonely' e bestiala. Dupa ce a facut primul clip in colaborare cu Snoop Dogg, 'I wanna love you' parca era, nu mi-a mai placut atat de tare. Nu-mi mai inspira aceeasi pasiune pentru muzica pe care o inspira de la inceput. Acum le scoate pe banda rulanta si parca numai pentru bani. Inainte era arta, acum e business. Iar de piesa asta noua, 'Available', ce sa zic, e cam penibila, ceva in genul '9898989-hotline. Suna-ma, sunt fierbinte!'.

| Silvia a răspuns:

Da, imi place.Beautiful si Smack That.happy

| d33a explică:

Mie imi place mel Akon - I wanna love you :X

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da:X Silver& Gold e preferata mea si Smeck That e faina...

| Malvina24 a răspuns:

Imi place akon! mi-a placut de cand eram la generala! cea mai super melodie a fost smack that (cu eminem) o ador! Imi place si cum ii sta in poza asta:
http://www.divercitycafe.ro/wp-content/gallery/akon-we-dont-care/akon.jpg

| BingBang :D a răspuns:

Pe mine ma enerveaza,, nu stiu de ce, parca ma zgarie pe creier rolling on the floorlaughing

| Jonathan a răspuns:

E un cantaret international bun.Cred ca cel mai mult imi place Oh Africa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

love struckdaaaaaalove struck

| pepit0disko a răspuns:

Da... cel mai mult imi place smack that. tie?

| pepit0disko a răspuns:

Canta frumos.Imi place Smack that. Dar tie?